Realizujeme developerské projekty.

Originální a ve všech směrech promyšlené.

Prohlédněte si je !

Inspirativní myšlenka, detailní rozpracování,
pečlivá realizace

Naším cílem je realizovat nápadité projekty, v nichž budou lidé žít se stejnou radostí, s jakou je my připravujeme. Hledáme originální architekturu a nadčasové pojetí. Usilujeme o dokonalé zasazení stavby nejen do okolního terénu, ale i do historie lokality a do souladu s geniem loci. Především si ale klademe stále stejnou otázku. Jak bychom zde chtěli žít my? Odpověď je vždy vodítkem pro naše další rozhodování.

Naše projekty

Zaměřujeme se na jedinečné projekty na výjimečných místech. Brownfields, greenfields - máme rádi obě barvy, ale preferujeme měnit nefunkční ve funkční a zastaralé v moderní. 

Stavební divize

Jádrem naší činnosti je development pozemků, zajištění výstavby či rekonstrukce, ale i pronájem a prodej hotových budov a jednotek. 

Kontakty

Chcete se o našich projektech dozvědět více, nebo bychom mohli spolupracovat? Budeme rádi, pokud se s námi spojíte.

Počátek a prázdnota jsou vzrušující.

Na počátku je všechno možné, prázdnotu můžete naplnit obsahem podle vlastní volby.

Zakončení a hmota jsou fascinující. Jsou důkazem ušlé cesty a za nimi následuje nový počátek a jiná prázdnota k naplnění.

Náš život je plný změn a nových událostí

Truhlárna - spuštění stavebních prací

Dnešním dnem jsme zahájili práce na projektu Truhlárna. Stavební stroje začaly s demolicí stávajícího objektu truhlářské dílny a sousedního rodinného domu. Na nově vzniklých parcelách vyrostou v příštích měsících 4 hi-end domy s nadčasovým designem a architekturou respektující okolní historickou zástavbu. ...

Sakura - nové vizualizace

Pro projekt Sakura, jsme nachystali nové vizualizace exteriérů a interiérů. Prohlédnout si je můžete na stránce Projekty / Sakura. ...

Milhouse - stavební povolení a zahájení stavby

Koncem měsíce listopadu 2016, bylo úspěšně vyřízeno stavební povolení na polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na únor 2017. ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku